e-Bike

Půčovna Elektrokol

Zde si z naší nabídky můžete vybrat a rovnou zarezervovat dostupná elektrokola. Nejsnažší cesta vede přes tlačítko REZERVOVAT a rezervační stránku

Půjčujeme vyzkoušená a pravidelně servisovaná horská elektro kola osvědčené značky TOTEM bikes.

Za rozumnou cenu Vám poskytneme kompletní zápujčku a to včetně helem, potahů na sedla, zámků a dalšího příslušenství.

V případě vícedenního půjčení, případně půjčení pro skupiny nebo rodiny Vám můžeme poskytnout další benefity.

Kola si můžete vyzvednout a vrátit i mimo běžnou otevírací dobu. Stačí se předem domluvit.

Vybíráme z ceníku:

Délka zápůjčky Cena  
1 hodiny 150,-  
1/2 dne 490,-  
1 den 790,-  
2 dny 750,- /dne  

horské elektrokolo totem TAuRUS

Totem TAURUS - Continental

(790,- Kč/den) 

ve velikostech 18"  a 20"

Špičkové elektrokolo nejvyšší třídy vybavené pokrokovou technologií CONTINENTAL.

Terénní elektrokolo MTB TAURUS je ideální společník pro náročnější jízdy v kopcovitém terénu. Je vybaven středovým pohonem nejvyšší třídy CONTI eBIKE SYSTEM, doplněným kompletní řídící jednotkou, příjemným a citlivým kolébkovým ovladačem a baterií 418 Wh od společnosti CONTINENTAL.


 

 

CROSS elektrokolo totem EIGER

Totem  EIGER - Continental

(790,- Kč/den)

ve velikostech 18"

Terénní crossové elektrokolo dámské EIGER je sportovně laděným modelem pro jízdy spíše v náročnějších a zvlněných terénech.
Je vybaveno středovým pohonem nejvyšší třídy CONTI eBIKE SYSTEM, doplněným kompletní řídící jednotkou, příjemným a citlivým kolébkovým ovladačem a baterií 418 Wh od společnosti CONTINENTAL.


 

 

TOTEM EAGLE 

Elektro kolo Totem Eagleelektrokolo Totem Eagle

(790,- Kč/den)

ve velikostech  17,5"  a 20,5"

Horské elektrokolo z nové kolekce elektrokol TOTEM.

Baterie 36V/504Wh je integrována do rámu a dotváří tak vzhled elektrokola, který v současné době náročnější uživatelé požadují. Společně se středovým silným motorem Max Drive poskytuje dostatek síly pro použití v členitém terénu.

EAGLE je navíc vybaven špičkovou technickou novinkou, tak důležitou pro řazení se středovými motory. Jedná se o elektronické přerušení tahu velmi namáhaného řetězu v okamžiku řazení tak, aby mohlo dojít k plynulému přeřazení. Během zlomku sekundy po dokončení řazení se pak opět motor automaticky zapojí.

V nabídce je provedení v modrá anebo červené barvě rámu se žlutými doplňky.

Hmotnost tohoto elektrokola včetně baterie je 20,8 Kg.


 

 

Scott E-SCALE 720 PLUS

elektrokolo SCOT E-SCALE 720 PLUS

(790,- Kč/den)

Toto kolo představuje prověřenou technologii elektrické podpory v pohodlném off-roadovém provedení. Poháněno E-systémem Bosch s 500 Wh akumulátorem vám umožní prohánět se po trailech celé hodiny. S koly rozměru 27,5" plus. Toto kolo máme k dispozici dvakrát.


 

 

Ceník ke stažení

Kompletní ceník

 

Online rezervace e-bike

 

Trek Powerfly 7

(momentálně není k dispozici)

Hard tail, cross-coutry elektrokolo bez zadního odpružení. Vidlice Rock Shox Reba se zdvihem 100 mm. Velikost rámu M, velikost kol 29", váha 21 kg. Toto kolo má baterii Bosch Powerpack Performance se zvýšenou kapacitou, ta napájí výkonný motor Bosh Performance CX. Nevyhledáváte náročné traily a chystáte se na klidnější projížďku po horách? Právě jste našli ideální kolo.

 

 

Trek Powerfly FS 8 LT 

(momentálně není k dispozici)

Celoodpružené elektrokolo vhodné téměř do každého terénu. Vidlice Rock Shox Yari se zdvihem 150 mm. Velikost rámu L, velikost kol 27,5", váha 23 kg. Pohon zajišťuje kvalitní motor Bosch Performace CX s výkonem až 500W. Tento model má navíc zvýšenou kapacitu baterie, díky tomu si můžete užít delší výlety a prozkoumat tak více tras najednou.